2024. okt. 13.

Yamuna kozmetikai termék bemutató

Október 9-én szerdán immár negyedik alkalommal iskolánkba látogatott a Yamuna kaposvári kozmetikai cég területi képviselője és kozmetikusa. Így kozmetikus diákjaink részt vehettek egy érdekes termékbemutatón, amely során kipróbálhatták a Yamuna cég legújabb fejlesztésű kozmetikumait és a lakosságnak készült termékeit.

Yamuna kozmetikai termék bemutató

Hasznos Erika termékmenedzser bemutatta a cég töretlen múltját és a legújabb fejlesztéseket. A cég kozmetikusa Anikó pedig anti-againg kezelést mutatott be egy modellen, melynek során részletesen elmondta a termékek jellemzőit, a kezelés lépéseit, hatóanyagait. Tanulóink különböző masszázsfogásokat is láthattak, amelyet majd tanulmányaik során felhasználhatnak.

Mindezeket felül a szakmai nap végén a cégtől egy kis ajándékot is kaptak tanulóink.

Köszönjük szépen a Yamunának ezt a különleges és jó hangulatú bemutatót!

yamuna_1.jpg
    yamuna_4.jpg