NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Akikre büszkék vagyunk

Vaskó Vivien 12/A technikumi osztályos tanulónk országos 5. eredményt ért el a III. Online Szépész Kupán fantázia smink kategóriában.

2023. febr. 1.

KERESŐ

Költészet napi versmaraton

Április 11-én a magyar költészet napján a klasszikus és kortárs magyar költőket és költeményeket ünnepeltük a Rákóczi-vár udvarán, amely során a magyar nyelv szépségét is éltettük. Ebből az alkalomból tanulóink a megjelent látogatók és előadók előtt adtak elő közösen verseket József Attilától, Szabó Magdától és Szabó T. Annától.

2024. ápr. 16.
Szegedi László

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Holokauszt

2024. ápr. 16.

Ismét sikeres felnőttképzés a Műszakiban

A mai napon átvehették tanúsítványaikat az élelmiszer-eladó felnőttképzés sikeres elvégzéséért hallgatóink. Immár a 4. élelmiszer-eladó csoport fejezte be tanulmányait a Műszakiban! Szívből gratulálunk hallgatóinknak és sok sikert kívánunk az életben és a szakmában egyaránt!

2024. ápr. 12.

Tanulmányi kirándulás

Végzős édességkészítő tanulóink a Bergland Kft. bodrogkeresztúri üzemében jártak Ochtinszky Beáta oktató vezetésével. Az üzemvezető bemutatta a diákoknak az alapanyagokat, majd megtekintették a keménycukorka gyártás technológiai lépéseit, az előkészítő és formázási műveleteket, az ostyakészítő részleg főbb berendezéseit. Köszönjük a gyárlátogatási lehetőséget Márton János ügyvezető igazgató úrnak!

2024. ápr. 10.

A második munkahét Cipruson!

A második munkahéten a tanulás központjában a Python programnyelv ismerete állt. Programok tekintetében kedden a szálloda medencéjét választották a diákok, és milyen jól tették, mert maguk mögé utasították szálloda nemzetközi csapatait a víziröpi bajnokságon és megszerezték az első helyezést. Testnevelő oktatóiknak üzenik, hogy megtalálták végre a sportjukat. Már csak medencére van szükség a Műszaki közelében, vagy esetleg tengerre!

2024. ápr. 5.

Matrix képzés a Műszakiban

A szépészet ágazatban tanuló fodrászaiknak szakmai napot tartott csütörtök délelőtt Fekete Adrienn, a Matrix Professional képviseletében. Adrienn egykor intézményünk tanulója volt, jelenleg pedig a fodrász szakma legelismertebb márkájaként nélkülözhetetlen eszközöket forgalmazó cég alkalmazottja. A workshop témája a színelmélet volt.

2024. ápr. 5.