SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/05 | 3900 Szerencs, Ondi út 8.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. máj. 9.


Nagyné Sztankovics Nikolett

  Tanulmányi kirándulás Budapesten

  A Szikla-Uti pályázat keretében iskolánk 36 tanulója 4 oktató kíséretében lehetőséget kapott, hogy megismerje a főváros történelmi nevezetességeit, melynek során nem csupán kulturális és történelmi tudásanyaggal gazdagodtak, hanem a hazaszeretet, mint erkölcsi érték is erősödött bennük és értékes közösségi élményre is szert tettek. A program során meglátogatták a Sziklakórház Atombunker Múzeumot, az Országgyűlési Múzeumot és az Országházat is.

  Tanulmányi kirándulás Budapesten

  Tanulmányi kirándulás Budapesten

  A Szikla-Uti pályázat keretében iskolánk 36 tanulója 4 oktató kíséretében lehetőséget kapott, hogy megismerje a főváros történelmi nevezetességeit, melynek során nem csupán kulturális és történelmi tudásanyaggal gazdagodtak, hanem a hazaszeretet, mint erkölcsi érték is erősödött bennük és értékes közösségi élményre is szert tettek. A program során meglátogatták a Sziklakórház Atombunker Múzeumot, az Országgyűlési Múzeumot és az Országházat is.

  Hálásan köszönjük a lehetőséget „A Szikla” Múzeumi Közhasznú Alapítványnak.

  GALÉRIA

  Tanulmányi kirándulás Budapesten

  szikla_4.jpg
  szikla_1.jpg
  szikla_3.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kreatív ágazati alapvizsga

  Kreatív ágazati alapvizsga

  A Kreatív ágazaton tanuló diákok az alapvizsga írásbeli feladatának megoldása után a projektfeladat elkészítésével folytatták a vizsganapjukat. A lányoknak az enyhén karcsúsított, ejtett vállú női blúz megvarrásánál oda kellett figyelni, hogy a hátán 1-1 derékkarcsúsító, elején pedig a nyakkör „V” kivágású legyen. A nyakkört és az alját is dísztűzéssel kellett elkészíteni. A 240 perces gyakorlat végére elkészültek a munkadarabok, minden tanuló teljesítette a követelményeket, gratulálunk a sikeres ágazati alapvizsgához!

  2024. jún. 14.


  Piriczné Sima Judit

  Szépész alapvizsga

  Szépész alapvizsga

  A szépség mindig is fontos szerepet játszott a nők életében, és nem csupán a külső megjelenésről szól, hanem lehetőséget ad arra, hogy szenvedély és hivatás legyen. Tanulóink is ezt a hivatást választották, melynek első lépése a Szépészet ágazati alapvizsga letétele. Ezután diákjaink két szakma közül választhatnak: lehetnek fodrászok, vagy kozmetikus technikusok, akik majd nap, mint nap hozzá fognak járulni mások boldogságához és önbizalmához. Gratulálunk a 10/A osztály mind a 25 tanulójának a sikeres vizsgához! Hajrá Műszaki!

  2024. jún. 13.


  Piriczné Sima Judit

  Központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő vizsga

  Központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő vizsga

  Központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő tanulók tettek szakmai vizsgát a Műszakiban. A vizsgázóknak az elvégzendő feladatról először vázlatot kellett készíteni, majd függőleges csőterv alapján kivitelezni a projektfeladatot. Végül a tanulmányaik alatt készült portfóliót mutatták be a vizsgabizottságnak. Gratulálunk a sikeres vizsgához!

  2024. jún. 13.


  Piriczné Sima Judit


  Partnereink

  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


  Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

  3900 Szerencs, Ondi út 8.

  Telefon: +36/47-361-458

  E-mail: muszaki@szerencsiszc.hu

  OM azonosító: 203055/05


  2024Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola