2024. máj. 9.

Tanulmányi kirándulás Budapesten

A Szikla-Uti pályázat keretében iskolánk 36 tanulója 4 oktató kíséretében lehetőséget kapott, hogy megismerje a főváros történelmi nevezetességeit, melynek során nem csupán kulturális és történelmi tudásanyaggal gazdagodtak, hanem a hazaszeretet, mint erkölcsi érték is erősödött bennük és értékes közösségi élményre is szert tettek. A program során meglátogatták a Sziklakórház Atombunker Múzeumot, az Országgyűlési Múzeumot és az Országházat is.

Tanulmányi kirándulás Budapesten

Hálásan köszönjük a lehetőséget „A Szikla” Múzeumi Közhasznú Alapítványnak.

szikla_4.jpg
    szikla_1.jpg