SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/05 | 3900 Szerencs, Ondi út 8.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. jan. 26.


Nagyné Sztankovics Nikolett

  Sikeres ágazati alapvizsgák a Műszakiban

  A január hónap az ágazati alapvizsgák ideje volt iskolánkban. A szépészet ágazaton tanuló 13/A osztályos, nappali tagozatos tanulóink mellett, a felnőttek oktatásban részt vett elektronika és elektrotechnika, építőipar, kreatív és gépészet ágazatban tanulók is eredményes vizsgát tettek. Büszkék vagyunk tanulóinkra, akik szép eredménnyel, sikeresen vették az akadályokat.

  Sikeres ágazati alapvizsgák a Műszakiban

  Sikeres ágazati alapvizsgák a Műszakiban

  A január hónap az ágazati alapvizsgák ideje volt iskolánkban. A szépészet ágazaton tanuló 13/A osztályos, nappali tagozatos tanulóink mellett, a felnőttek oktatásban részt vett elektronika és elektrotechnika, építőipar, kreatív és gépészet ágazatban tanulók is eredményes vizsgát tettek.

  Büszkék vagyunk tanulóinkra, akik szép eredménnyel, sikeresen vették az akadályokat.

  GALÉRIA

  Sikeres ágazati alapvizsgák a Műszakiban

  alapvizsga8.jpg
  alapvizsga7.jpg
  alapvizsga2.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A magyar diktatúrák nyomában

  A magyar diktatúrák nyomában

  Élő történelemóra és egy felejthetetlen tanulmányút keretében a 11.B és 12.B osztályos tanulók február 22-én Budapesten jártak, hogy megerősítsék az érettségi vizsgára készülve az elméletben tanult és tanulásra ítélt XX. századi események máig felfoghatatlan múltját.

  2024. febr. 28.


  Szegedi László

  Műhelylátogatások

  Műhelylátogatások

  Gépjármű-mechatronikai technikus tanulóinkkal ellátogattunk a környékbeli autószerelő szervizekbe. A 11/B osztályos „autószerelő” diákok a jövő héten kezdik szakmai gyakorlatukat duális partnereinknél. A képzőhelyen töltött nyolc hét alatt megismerik a műhely adottságait, felszereltségét, a különböző munkafolyamatokat, a diagnosztizálás és hibaelhárítás lépéseit.

  2024. febr. 28.


  Piriczné Sima Judit

  Akikre büszkék vagyunk…

  Akikre büszkék vagyunk…

  Iskolánk fodrász tanulói részt vettek a Debreceni SZC Kreatív Technikum „Természetes Szépség” - Kreatív Szépítész Gálaverseny 1. fordulóján. A három diák az Évszakok csodái kategóriában indultak kreatív fantázia kontyokkal, melynek középpontjában az újrahasznosítás állt.

  2024. febr. 26.


  Nagyné Sztankovics Nikolett


  Partnereink

  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


  Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

  3900 Szerencs, Ondi út 8.

  Telefon: +36/47-361-458

  E-mail: muszaki@szerencsiszc.hu

  OM azonosító: 203055/05


  2024Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola