2023. dec. 21.

MVM pénzügyi támogatás

Az MVM Zrt. a tanév elején jelentős pénzösszeggel támogatta intézményünk szakmai tevékenységét. A támogatás célja az iskolai villanyszerelő tanműhely fejlesztése volt, melynek során 5 db kombinált mérőszekrény, 5-5 db egy- és háromfázisú fogyasztásmérő, akkus csavarozó, 1 db háromfázisú villanymotor, 10 db akkus fúrócsavarozó, 10 db bitkészlet és 2 db szigetelés vizsgáló műszer került beszerzésre.

MVM pénzügyi támogatás

Hálásan köszönjük duális partnerünknek, az MVM Zrt-nek a pénzügyi támogatást, amellyel lehetővé tették tanulóink projektalapú, élményközpontú szakmai oktatását és tehetségfejlesztését már az ágazati alapoktatás keretein belül, hogy a tanulók gyakorlatorientált és színvonalas tudással felvértezve kezdhessék meg a szakmai képzést.

mvm_1.jpg
    mvm_6.jpg