SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/05 | 3900 Szerencs, Ondi út 8.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. dec. 21.


Nagyné Sztankovics Nikolett

  MVM pénzügyi támogatás

  Az MVM Zrt. a tanév elején jelentős pénzösszeggel támogatta intézményünk szakmai tevékenységét. A támogatás célja az iskolai villanyszerelő tanműhely fejlesztése volt, melynek során 5 db kombinált mérőszekrény, 5-5 db egy- és háromfázisú fogyasztásmérő, akkus csavarozó, 1 db háromfázisú villanymotor, 10 db akkus fúrócsavarozó, 10 db bitkészlet és 2 db szigetelés vizsgáló műszer került beszerzésre.

  MVM pénzügyi támogatás

  MVM pénzügyi támogatás

  Az MVM Zrt. a tanév elején jelentős pénzösszeggel támogatta intézményünk szakmai tevékenységét. A támogatás célja az iskolai villanyszerelő tanműhely fejlesztése volt, melynek során 5 db kombinált mérőszekrény, 5-5 db egy- és háromfázisú fogyasztásmérő, akkus csavarozó, 1 db háromfázisú villanymotor, 10 db akkus fúrócsavarozó, 10 db bitkészlet és 2 db szigetelés vizsgáló műszer került beszerzésre.

  Hálásan köszönjük duális partnerünknek, az MVM Zrt-nek a pénzügyi támogatást, amellyel lehetővé tették tanulóink projektalapú, élményközpontú szakmai oktatását és tehetségfejlesztését már az ágazati alapoktatás keretein belül, hogy a tanulók gyakorlatorientált és színvonalas tudással felvértezve kezdhessék meg a szakmai képzést.

  GALÉRIA

  MVM pénzügyi támogatás

  mvm_1.jpg
  mvm_6.jpg
  mvm_4.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  BIOLA szakmai bemutató a Műszakiban

  BIOLA szakmai bemutató a Műszakiban

  A BIOLA biokozmetikai termékeket gyártó cég látogatott el hozzánk 2024. május 15-én, szerdán. A gyár képviseletében dr Gyovai Viola okleveles biológus és az MTA kandidátusa tartott előadást. A bemutatón felül minden tanuló ajándékcsomagot kapott, valamint a cég felajánlotta anyagtámogatását intézményünk tanulói számára továbbképzési és versenyekre való felkészítést céljából. Hálásan köszönjük dr. Gyovai Violának, és a BIOLA cégnek ezt az érdekes szakmai napot!

  2024. máj. 16.


  Kovács Andrea

  Tanulmányi kirándulás Budapesten

  Tanulmányi kirándulás Budapesten

  A Szikla-Uti pályázat keretében iskolánk 36 tanulója 4 oktató kíséretében lehetőséget kapott, hogy megismerje a főváros történelmi nevezetességeit, melynek során nem csupán kulturális és történelmi tudásanyaggal gazdagodtak, hanem a hazaszeretet, mint erkölcsi érték is erősödött bennük és értékes közösségi élményre is szert tettek. A program során meglátogatták a Sziklakórház Atombunker Múzeumot, az Országgyűlési Múzeumot és az Országházat is.

  2024. máj. 9.


  Nagyné Sztankovics Nikolett

  Élelmiszer-eladó és dajka felnőttképzés indult a Műszakiban

  Élelmiszer-eladó és dajka felnőttképzés indult a Műszakiban

  A hét elején indítottuk el az 5. élelmiszer-eladó és a 4. dajka képzésünket! Élelmiszer-eladó hallgatóink 2 hónap alatt, a dajkák pedig 4 hónap alatt szerezhetnek képesítő bizonyítványt! A következő csoportokat 2024. augusztusában indítjuk!

  2024. máj. 9.


  Nagyné Sztankovics Nikolett


  Partnereink

  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


  Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

  3900 Szerencs, Ondi út 8.

  Telefon: +36/47-361-458

  E-mail: muszaki@szerencsiszc.hu

  OM azonosító: 203055/05


  2024Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola