2024. ápr. 12.

Ismét sikeres felnőttképzés a Műszakiban

A mai napon átvehették tanúsítványaikat az élelmiszer-eladó felnőttképzés sikeres elvégzéséért hallgatóink. Immár a 4. élelmiszer-eladó csoport fejezte be tanulmányait a Műszakiban! Szívből gratulálunk hallgatóinknak és sok sikert kívánunk az életben és a szakmában egyaránt!

Ismét sikeres felnőttképzés a Műszakiban

Önt is érdekli a képzés? Szeretne a hallgatónk lenni?

Érdeklődjön az alábbi elérhetőségek egyikén:

-             muszaki@szerencsiszc.hu

-             +36/47-361-458

-             vagy személyesen a Szerencs, Ondi út 8. szám alatt.

elado_1.jpg
    elado_2.jpg