SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/05 | 3900 Szerencs, Ondi út 8.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. máj. 23.


Jászay Zoltán

  Rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett helyek száma

  Rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett helyek száma

  Rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett helyek száma

  Technikum / 5 év /

  Kód:

  Ágazat:

  Üres férőhelyek száma:

  0521

  szépészet

  8

  0522

  informatika és távközlés

  5

  0523

  specializált gép- és járműgyártás

  3

   

   Szakképző iskola / 3 év /

  Kód:

  Ágazat

  Üres férőhelyek száma:

  0531

  kreatív

  8

  0532

  élelmiszeripar

  --

  0533

  elektronika és elektrotechnika

  5

  0534

  gépészet

  5

  0535

  épületgépészet

  8

  0536

  fa- és bútoripar

  8

  0537

  építőipar

  4

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Angol nyelvi sikereink a tanév során

  Angol nyelvi sikereink a tanév során

  Bátory Dániel Péter 11/b osztályos tanuló előrehozott, emelt szintű érettségit tett jeles eredménnyel, Orosz Odett 11/b osztályos tanuló előrehozott érettségit tett jeles eredménnyel, Mátyás Edmund 11/b osztályos tanuló B2 középfokú nyelvvizsgát tett. A tanulókat a felkészülésben segítették: Sárossy Edit, Szegediné Dér Bernadett és tanárnők

  2024. júl. 4.


  Nagyné Sztankovics Nikolett

  Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő felnőttképzés a Műszakiban

  Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő felnőttképzés a Műszakiban

  A héten új felnőttképzést indítottunk: fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő szakképesítést! A jelentkezések folyamatosak, a következő turnust szeptember elejére tervezzük! Ha szeretne egy piacképes szakmát, ne maradjon le! Irány a Műszaki!!! (Jelentkezés: muszaki@szerencsiszc.hu / 3900 Szerencs, Ondi út 8.)

  2024. jún. 28.


  Nagyné Sztankovics Nikolett

  Ismét sikeres felnőttképzés a Műszakiban

  Ismét sikeres felnőttképzés a Műszakiban

  A mai napon átvehették tanúsítványaikat az élelmiszer-eladó felnőttképzés sikeres elvégzéséért hallgatóink. Immár az 5. élelmiszer-eladó csoport fejezte be tanulmányait a Műszakiban! Szívből gratulálunk hallgatóinknak és sok sikert kívánunk az életben és a szakmában egyaránt!   Önt is érdekli a képzés? Szeretne a hallgatónk lenni? Érdeklődjön az alábbi elérhetőségek egyikén: -             muszaki@szerencsiszc.hu -             +36/47-361-458 -             vagy személyesen a Szerencs, Ondi út 8. szám alatt.

  2024. jún. 28.


  Nagyné Sztankovics Nikolett


  Partnereink

  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


  Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

  3900 Szerencs, Ondi út 8.

  Telefon: +36/47-361-458

  E-mail: muszaki@szerencsiszc.hu

  OM azonosító: 203055/05


  2024Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola