2022. dec. 1.

Épületgépészeti Múzeumi részleg avatása a Műszakiban

Épületgépészeti Múzeumi részleg avatása a Műszakiban

Iskolánk fennállásának 50. évfordulója alkalmából létrehozott Szakmatörténeti Kiállításunk új résszel bővült. November 28-án a budapesti Épületgépészeti Múzeum igazgatója, dr. Chappon Miklós adta át az épületgépészeti elemekkel berendezett Múzeumi Sarkot. A Múzeum vezetője az ünnepség után rendhagyó szakmai órát is tartott központifűtés- és gázhálózat-rendszerszelelő tanulóinknak, amelyet diákjaink nagyon élveztek.

Épületgépészeti kiállítás 2022

gepeszeti_muzeum_2022_3.jpg