SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/05 | 3900 Szerencs, Ondi út 8.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. dec. 1.


Nagyné Sztankovics Nikolett

  Épületgépészeti Múzeumi részleg avatása a Műszakiban

  Iskolánk fennállásának 50. évfordulója alkalmából létrehozott Szakmatörténeti Kiállításunk új résszel bővült. November 28-án a budapesti Épületgépészeti Múzeum igazgatója, dr. Chappon Miklós adta át az épületgépészeti elemekkel berendezett Múzeumi Sarkot.

  Épületgépészeti Múzeumi részleg avatása a Műszakiban

  Iskolánk fennállásának 50. évfordulója alkalmából létrehozott Szakmatörténeti Kiállításunk új résszel bővült. November 28-án a budapesti Épületgépészeti Múzeum igazgatója, dr. Chappon Miklós adta át az épületgépészeti elemekkel berendezett Múzeumi Sarkot. A Múzeum vezetője az ünnepség után rendhagyó szakmai órát is tartott központifűtés- és gázhálózat-rendszerszelelő tanulóinknak, amelyet diákjaink nagyon élveztek.

  GALÉRIA

  Épületgépészeti kiállítás 2022

  gepeszeti_muzeum_2022_3.jpg
  gepeszeti_muzeum_2022_8.jpg
  gepeszeti_muzeum_2022_5.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Új szakképesítés!

  Új szakképesítés!

  Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő szakképesítést fognak azok a hallgatók szerezni, akik a 400 órás, június 25-én indult felnőttképzésünkön vesznek részt. A képeken éppen a hegesztés előkészítési műveletei láthatók. Ön is szeretne egy piacképes szakmát? Ne maradjon le! Irány a Műszaki!!! (Jelentkezés: muszaki@szerencsiszc.hu / 3900 Szerencs, Ondi út 8.)

  2024. júl. 14.


  Piriczné Sima Judit

  Angol nyelvi sikereink a tanév során

  Angol nyelvi sikereink a tanév során

  Bátory Dániel Péter 11/b osztályos tanuló előrehozott, emelt szintű érettségit tett jeles eredménnyel, Orosz Odett 11/b osztályos tanuló előrehozott érettségit tett jeles eredménnyel, Mátyás Edmund 11/b osztályos tanuló B2 középfokú nyelvvizsgát tett. A tanulókat a felkészülésben segítették: Sárossy Edit, Szegediné Dér Bernadett és tanárnők

  2024. júl. 4.


  Nagyné Sztankovics Nikolett

  Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő felnőttképzés a Műszakiban

  Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő felnőttképzés a Műszakiban

  A héten új felnőttképzést indítottunk: fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő szakképesítést! A jelentkezések folyamatosak, a következő turnust szeptember elejére tervezzük! Ha szeretne egy piacképes szakmát, ne maradjon le! Irány a Műszaki!!! (Jelentkezés: muszaki@szerencsiszc.hu / 3900 Szerencs, Ondi út 8.)

  2024. jún. 28.


  Nagyné Sztankovics Nikolett


  Partnereink

  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


  Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

  3900 Szerencs, Ondi út 8.

  Telefon: +36/47-361-458

  E-mail: muszaki@szerencsiszc.hu

  OM azonosító: 203055/05


  2024Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola