SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/05 | 3900 Szerencs, Ondi út 8.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. dec. 1.


Nagyné Sztankovics Nikolett

  Épületgépészeti Múzeumi részleg avatása a Műszakiban

  Iskolánk fennállásának 50. évfordulója alkalmából létrehozott Szakmatörténeti Kiállításunk új résszel bővült. November 28-án a budapesti Épületgépészeti Múzeum igazgatója, dr. Chappon Miklós adta át az épületgépészeti elemekkel berendezett Múzeumi Sarkot.

  Épületgépészeti Múzeumi részleg avatása a Műszakiban

  Iskolánk fennállásának 50. évfordulója alkalmából létrehozott Szakmatörténeti Kiállításunk új résszel bővült. November 28-án a budapesti Épületgépészeti Múzeum igazgatója, dr. Chappon Miklós adta át az épületgépészeti elemekkel berendezett Múzeumi Sarkot. A Múzeum vezetője az ünnepség után rendhagyó szakmai órát is tartott központifűtés- és gázhálózat-rendszerszelelő tanulóinknak, amelyet diákjaink nagyon élveztek.

  GALÉRIA

  Épületgépészeti kiállítás 2022

  gepeszeti_muzeum_2022_3.jpg
  gepeszeti_muzeum_2022_8.jpg
  gepeszeti_muzeum_2022_5.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Építőipar ágazati oktatás a Műszakiban

  Építőipar ágazati oktatás a Műszakiban

  Intézményünk képzési kínálata a 2023/24-es tanévben az építőipar ágazati oktatással bővült. Kőműves diákjaink rendkívül szerencsés helyzetben vannak, hiszen már az ágazati alapoktatás során duális partnerünknél leshetik el a szakma gyakorlati fortélyait.

  2023. okt. 1.


  Nagyné Sztankovics Nikolett

  Gyakorlati oktatás a fodrász tanműhelyben

  Gyakorlati oktatás a fodrász tanműhelyben

  Bár még a tanév elején vagyunk, a fodrász tanműhely mégis tele volt a mai napon! Remek hangulatban dolgoztak együtt a szakirányú oktatást most kezdő 11. évfolyamos és a célegyenesben járó végzős fodrászainkat! A színvonalas oktatás folytatódik, szeretettel várjuk kedves vendégeinket!

  2023. szept. 28.


  Nagyné Sztankovics Nikolett

  Kozmetikus termékbemutató a Műszakiban

  Kozmetikus termékbemutató a Műszakiban

  A Yamuna cég képviseletében Hasznos Erika tartott termék ismertetőt a kozmetikus tanulóinknak október 27-én, szerdán. A köztudatban masszázsolajairól, fürdőbombáiról és szappanjairól ismert cég 2019-ben professzionális kozmetikumokat is piacra dobott.

  2023. szept. 28.


  Nagyné Sztankovics Nikolett


  Partnereink

  • Magyarország Kormánya
  • Határtalanul
  • Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola

    3900 Szerencs, Ondi út 8.

   • Telefon: +36/47-361-458

    E-mail: muszaki@szerencsiszc.hu

    OM azonosító: 203055/05


   2023Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakképző Iskola